Konya Ölmez Diyaliz Merkezi
About Us

  Hakkımızda

Merkezimizde kronik böbrek yetmezliği tanısı konulmuş hastaların diyaliz öncesi takipleri ve tedavileri yapılmaktadır.
Devamı

XOOPS Themes

  Tarihçe

Diyaliz merkezimiz 3000 m2 bahçe içinde 1100 m2 kapalı alanda 1997 yılında, 10 cihaz ile hizmetine başlamıştır. Konya da açılan ilk özel diyaliz merkezidir. Sayısal büyüme yerine niteliksel gelişmeyi kendine ilke edinmiş merkezimiz hastalarımızın yoğun ilgisine karşın kapasitesini 17 (2 yedek) cihaza çıkarmıştır.
Devamı

Websites Solutions

  Adres Bilgileri

Musalla Bağları Mahallesİ Ekber Sokak No:1
Selçuklu KONYA
Tel: +90.332.324 40 01 - 02 - 03
Fax: +90.332.324 40 04
www.konyaolmezdiyaliz.com
olmezdializ@gmail.com

iletşim formu

Anasayfa
Konya tarihi ve turistik yerleri ile Anadolu’nun merkezinde yer alan geniş coğrafyasıyla güzel bir şehirdir. Merkezimiz şehrin en nezih bölgesi Meram’dadır. Bahçesinde asırlık ağaçların bulunduğu ve bu bahçede yetişen ürünlerden hastaların faydalanabildiği, doğa ile başbaşa, kaliteli sağlık hizmeti veren huzurlu bir merkezdir. Konya’da açılan ilk özel diyaliz merkezi olmasından dolayı, edindiğimiz bilgi, deneyim ve tecrübe hastalarımızı memnun etmektedir. İnsanlığa hizmet ilkesiyle yola çıkmış merkezimiz hastalarına yüksek yaşam kalitesi sunan, modern diyaliz cihazlarıyla, uzman kadrosuyla ve geniş, ferah bir mekanda hizmetine devam etmektedir.
İlk çağlardan beri insanlar hayata, mücadele etmeyi öğrenerek başlamışlar ve öylede devam etmişler. Herşeyin insanlar için olduğunu öğrenmişler, öğretmişler. Mücadele bazen insanın kendisiyle olunca başka insan yetişmiş yardımına, bazen de kendileri aramışlar yardımı. Bizde insanlığa yardım ve hizmet ilkesiyle yola çıktık. Sağlığı, mutluluğu, huzuru arayan sizlere bir çarede biz olalım istedik. Diyaliz tedavisi ilgi, bilgi ve devamlılık ister. Biz bu hastalığın bütün zor ve olumsuz yanlarını ortadan kaldırmak için ilgiyi, hizmeti, güveni ve rahatlığı sunuyoruz. Hepsinden önemlisi tedaviniz için bilgiyi, en yeni ve en modern cihazlarla sizler için bir araya getirdik.